– Den sande avis

Kontakt

Terkel Bækgaard Brodersen

Fotograf

Det er spændende at tage billeder af en masse forskellige ting

Terkel@elevguf.dk

Bjarke Annesen

Job job job

Text text text

Barke@elevguf.dk

Victor Kamstrup Søndergaard

Videojournalist

Jeg synes det er spændende at arbejde med video

Victors@elevguf.dk

Johan Bækgaard Brodersen

Journalist

Jeg har en stærk passion for at vise verden som den er i lyd og billeder

Johan@elevguf.dk

Mikkel Lager

Redaktionssekretær

Jeg kan godt lide at bestemme over andre og have lidt magt

Mikkel@elevguf.dk

Malthe Nielsen

Videojournalist

Jeg kan godt lide at redigere videoer og lave dem

Malthe@elevguf.dk

Kirill Botsanyuk

Journalist

Jeg kan godt lide at give mig selv udfordringer i livet

Kirill@elevguf.dk

Nicolai Roy Andersen

Journalist

Det er spændende at snakke med nye mennesker og lære deres historier

Nicolai@elevguf.dk

Mai Ahrndt

Journalist

Det er spændende at komme ud og snakke med folk

Mai@elevguf.dk

Emma Munkholm Sørensen

Journalist

Jeg brænder for at skrive gode artikler til avisen

Emmas@elevguf.dk

Julie Hougaard Jensen

Journalist

Det er spændende at høre folks historier og skrive dem ned

Julie@elevguf.dk

Emilie Nielsen Salling

Redaktionssekretær

Jeg kan godt lide at have ansvar og at bestemme over folk

Emilie@elevguf.dk

Victoria Isabell Juul Cramer

Tegner og jounalist

Journalistik lukker op for en ny og spændende verden

Victoriac@elevguf.dk

Victor Wolff

Journalist

Jeg kan godt lide at skrive folks historier og udtrykke dem

Victorw@elevguf.dk

Victor Johansen

Journalist

Jeg elsker at skrive gode og lange artikler folk nyder at læse

Victorj@elevguf.dk

Thoke Monrad Laursen

Journalist

Jeg er nysgerrig inde for nogle ting der ikke står helt klart

Thoke@elevguf.dk

Mark Andersen Weaver

Journalist

Jeg går ind for højt kvalitets historier, hvor man går ind til benet af historien

Mark@elevguf.dk

Daniel Enni Rasmussen

Videojournalist

Jeg kan godt lide at tage ud til folk og interviewe dem

Daniel@elevguf.dk

Anton Vester Wittstrøm

Journalist

Det er meget spændende at skrive artikler og interviewe folk

Anton@elevguf.dk

Aslak Søndergaard

Journalist

Jeg elsker at komme ud og interviewe folk og snakke med dem

Aslak@elevguf.dk

Mads Hansen

Fotograf

Det er spændende at tage billeder og redigere videoer

Mads@elevguf.dk

Anastasia Eskildsen

Chefredaktør

Jeg kan godt lide at tage ansvar og have ledelsen over folk

Anastasia@elevguf.dk

Othilde Dalby Heinsen

Redaktionssekretær

Jeg kan godt lide at have mere indflydelse på avisen

Othilde@elevguf.dk

Victor Owen

Layout

Jeg kan godt lide at lave layout på avisen

victoro@elevguf.dk

Noah Søndergaard

Layout

Jeg synes det er interessant at layout og arbejde med avisen

Noahs@elevguf.dk.com

Casper Primdahl

Layout

Jeg kan godt lide at indsætte artikler og hvad folk har lavet på avisen

Casperp@elevguf.dk

Tobias Lou

Layout

Jeg kan godt lide at indsætte artikler og hvad folk har lavet på avisen

Tobias@elevguf.dk

Emil Jensen

Layout

Jeg synes det er spændende at specialisere sig med at lave layout

Emilj@elevguf.dk

Storm Søndergaard

Layout

Jeg kan godt lide at arbejde med at opstille avisen og lave den pæn

Storm@elevguf.dk

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.